twitter facebook
CASTELLANO       CATALÀ
Inici Acords



El gremi

Què és
Relacions del Gremi
On som
Què fem
Departaments
Instal·lacions
Junta directiva
Contacti amb nosaltres
Sol·licitud d'Associació

Sol·licitud d'Informació
Si està interessat en els nostres serveis o vol fer-se soci, cumplimenti el següent formulari

El Gremi - Departaments

Departaments



Secretaria Responsable del departament
Sra. Montse Mas
mas.montse@centrem.cat
 

Administració i Serveis Resp. serveis administratius
Sra. Maribel Casas
elec@centrem.cat
Consergeria
Sr. Pere Garcia
pedro.garcia@centrem.cat

Formació Responsable de formació
Sra. Rosa Subirana
rosa.subirana@centrem.cat
Tècnica de formació
Sra. Lourdes Capel
lourdes.capel@centrem.cat

Gabinet Tècnic Director del departament
Sr. Gabriel Torras -> Economista
torras.gabriel@centrem.cat

Departament Jurídic Director del departament
Sr. Jesús Villacorta -> Advocat
villacorta.jesus@centrem.cat
   

Consultora Metal.lúrgica Assessoria i Gestió S.L

Sra. Maite Marín
maite.marin@centrem.cat
Sra. Marta Guerrero
assessoria@centrem.cat

Promoció Internacional Director del departament
Sr. Josep Mª Campanera -> Economista
jmcampa@centrem.cat
 
Tècnica
Sra. Gemma Cano
gemma.cano@centrem.cat
Tècnica
Sra. Encarna Rubio
encarna.rubio@centrem.cat

Competitivitat Director del departament
Sr. Ricard Rocosa -> Ingeniero industrial
competitivitat@centrem.cat
 

Lideratge i desenvolupament directiu Director del departament
Sr. Pere Lluis Gómez -> Consultor
recursoshumans@centrem.cat
 

Qualitat Director del departament
Sr. Marc Santandreu -> Consultor
qualitat@centrem.cat
 

Finances Responsable
Sr. Rafel Busom -> Consultor
dfinancer@centrem.cat
 

Màrqueting Directora del departament
Sra. Gemma Mompart
marketing@centrem.cat

Comunicació Sra. Judith Montañola
comunicacio@centrem.cat

Informàtica, web i manteniment, sistemes i disseny gràfic. Anunzia
Sra. Yolanda Benítez
yolanda@anunzia.com
Anunzia
Sr. Jordi López
jordi@anunzia.com






Política de qualitat
c./ Tres Creus,66 - 08202 Sabadell - Barcelona
Telf.: 93 745 78 11 / Fax: 93 726 09 95
NIF: G58192667
Mapa web * Nota legal
Diseño web Sabadell (Anunzia)
L'Associació
On som
Què fem
Contacti amb nosaltres
Sol·licitud d'Associació
Serveis
Jurídic laboral
Promoció Internacional
Marketing
Estratègia i competitivitat
Busqui el seu instal·lador
Informació personalitzada
Club de joves empresaris (JEC)
Club de responsables de personal
Novetats i esdeveniments